شبکه های اجتماعی

بازیابی کردن پست پاک شده اینستاگرام [2021]

در سال جدید اینستاگرام یک قابلیت برای پست های حذف شده در نظر گرفته است که می توانید با کمک آن تصاویر از بین رفته را بازیابی کنید.

گاهی مواقع ممکن است ما پستی را پاک کنیم و بعد از چند دقیقه پشیمان شده باشیم و دیگر برای بازیابی آن دیر شده باشد.اما به تازگی یکی قابلیت جدید به اینستاگرام اضافه شده است که با کمک آن می توانید تمام محتواهای پاک شده را تا 30 روز برگردانید که واقعا جالب به نظر می رسد.استفاده از این ابزار بسیار راحت بوده و در آپدیت بعدی وارد اپلیکیشن خواهد شد! پس با ما همراه باشید و آموزش بازیابی کردن پست پاک شده اینستاگرام در سال 2021.

محتوا پاک شده به فولدری به نام “اخیرا حذف شده” منتقل می شود و مانند یک نسخه پشتیبان برای صفحه اینستاگرام عمل می کند.همچنین می توانید محتوا داخل همین پوشه را هم برای همیشه حذف کنید تا شخص دیگری (هکر) نتواند به آنها دسترسی داشته باشد.

بازیابی پست اینستاگرام

مواردی که شما می توانید از این طریق بازیابی کنید عبارتند از :

  • عکس و ویدوهای پروفایل
  • پست ها
  • استوری ها
  • ریلز (Reels)
  • دایرکت

و تقریبا هر چیزی که در اینستاگرام وجود دارد را در آنجا خواهید داشت.برای دسترسی به این فایل ها می بایست مسیر Settings > Account > Recently Deleted را بروید و هر چیزی را که در 30 روز گذشته پاک کرده اید را ببینید.البته برای داشتن این ویژگی می بایست مطمئن شوید که از آخرین ورژن اینستاگرام استفاده می کنید (دانلود ورژن آخر).

طراحی سایت در کرج

کاربرد دیگر فولدر Recenlty Deleted

مطمئن هستیم که خیلی از افراد از این ابزار تنها برای ریکاوری عکس ها استفاده می کنند,اما اینستاگرام برای این آپشن کاربردهای دیگری هم در نظر گرفته است.گاهی مواقع ممکن است اکانت اینستاگرام شما هک شود و فرد نفوذگر تمام عکس های شما را پاک کند,در اینجاست که آرشیو به کمک شما می آید و می توانید دوباره به تمام آنها دسترسی داشته باشید! دقت داشته باشید که می توانید برای این قسمت رمز در نظر بگیرید تا هکر نتواند آنها را از بین ببرد و فرد برای ورود به فولدر می بایست ثابت کند که صاحب اکانت است.

بهتر است هیچوقت این محتوا آرشیو شده را پاک نکنید و بزارید خود به خود بعد از 30 روز حذف شوند! چرا که کسی به غیر از شما نمی تواند به آنها دسترسی داشته باشد و می توانید با خیالی پست هایتان را پاک کنید.به نظر می رسد که اینستاگرام می خواهد این ویژگی را از 30 روز به چندین سال ارتقا دهد که قطعا نیازمند دیتاسنتر بسیار قدرتمندتری می باشد و هنوز مشخص نیست که کی این موضوع عملی خواهد شد.

برچسب ها

Alizeynali

سلام من علی محمد زینالی,مدیر و موسس شرکت وبری و متولد سال 1377.از بچگی علاقه زیادی به کار با کامپیوتر داشتم که با بازی شروع شد و رسید به سئو و برنامه نویسی! خیلی دوست دارم چیزایی که یاد گرفتم رو به بقیه هم منتقل کنم و این هم باعث پیشرفت شما میشه و هم من بهتر نکات رو یادم میمونه.امیدوارم از مطالبی که براتون می نویسم راضی باشید. Good Luck

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن